REMI "SRPSKOG" TORINA I SALERNITANE - Oba kluba nastavili niz bez pobeda (FOTO)
Nemanja Radonjić na utakmici Torina i Salernitane, Foto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

SERIJA A, 30. KOLO

Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić igrali ceo meč, a Nemanja Radonjić 82 minuta

Fudbaleri Torina i Salernitane remizirali su 1:1 u 30. kolu italijanske Serije A, a kod domaćina igrali su sva tri Srbina.

Gosti su odigrali petu utakmicu zaredom nerešeno, dok su "bikovi" upisali četvrti meč u nizu bez pobede.

Detalj sa utakmice Torina i Salernitane
Detalj sa utakmice Torina i Salernitanefoto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić igrali su ceo meč, dok je Nemanja Radonjić izašao u 82. minutu.

Vilena je doveo Salernitanu do prednosti u devetom minutu, a izjednačio je Sanabrija u 57. minutu.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!