MILAN KIKSNUO U BOLONJI: Inter ima zicer da prestigne ljutog rivala u borbi za LŠ!
Stefano Pjoli daje savete fudbalerima Milana, Foto: EPA/Elisabetta Baracchi

serija a, 30. kolo

Interu i Milanu predstoji žestoka borba za mesto koje vodi u Ligu šampiona, a mogu da ga obezbede i težim putem - osvajanjem elitnog takmičenja

Fudbaleri Bolonje i Milana odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 30. kola italijanske Serije A.

Nikola Sansone je već u prvom minutu doveo Bolonju u vođstvo, a izjednačenje i bod Milanu doneo je Tomazo Pobega pogotkom u 40. minutu.

Milan je, posle drugog remija u nizu, četvrti na tabeli italijanskog šampionata sa 53 boda, odnosno ima dva boda više od Intera koji danas dočekuje Moncu.

Gradskim rivalima predstoji žestoka borba za mesto koje vodi u Ligu šampiona, a mogu da ga obezbede i težim putem - osvajanjem elitnog takmičenja u čijem ovosezonskom izdanju su trenutno u četvrtfinalu, a mogli bi da se sretnu u polufinalu.

Na drugoj strani, Bolonja je osmi tim lige sa 44 osvojena boda.

Fudbaleri Bolonje će u narednom kolu Serije A gostovati Veroni, dok će Milan dočekati Leće.