HLADAN TUŠ ZA JUNAJTED NA OLD TRAFORDU: Sevilja iznudila dva autogola u finišu - Juve srušio Sporting
Duel Gudelja i Fernandeša, Foto: Andrew Yates / imago sportfotodienst / Profimedia

četvrtfinale lige evrope

Neverovatan rasplet na Old Trafordu

Objavljeno: 23:28h

Fudbaleri Mančester junajteda i Sevilje su remizirali 2:2 na "Old Trafordu", u prvom meču četvrtfinala Lige Evrope.

Crveni đavoli su imali velikih 2:0 posle 21 minuta igre, a dvostruki strelac je bio Marsel Sabicer.

Međutim ,u samom finišu su usledila dva hladna tuša za domaće, pošto je Sevilja došla do izjednačenja posle autogolova igrača Junajteda.

Gosti su smanjili rezultat u 84. minutu posle autogola Tajlera Malasije.

Do nerešenog rezultata španski tim je stigao u drugom minutu nadoknade. Najviši u skoku bio je Jusef En-Nesiri, a lopta se od igrača Junajteda Harija Megvajera odbila u mrežu.

Srpski igrač Nemanja Gudelj odigrao ceo meč za Sevilju.

Fudbaleri Juventusa su zabeležili pobedu nad Sportingom od 1:0 na svom terenu.

Pobednički gol za italijanski tim postigao je Federiko Gati u 73. minutu.

Za domaću ekipu do 62. minuta je igrao srpski fudbaler Filip Kostić, dok je u istom minutu u igru ušao Dušan Vlahović.

Bajer i Union Sen Žiloaz su u Leverkuzenu odigrali nerešeno 1:1.

Gosti iz Belgije su do vođstva došli preko Viktora Bonifasea u 51. minutu, a Bajer je izjednačio golom Florijana Virca u 82. minutu.