ZATIŠJE, PA BURA! Haos u velikom derbiju Italije - Juventus i Inter remizirali, pljuštali crveni kartoni
Juventus - Inter, Foto: Marco Alpozzi/LaPresse / Shutterstock Editorial / Profimedia

haos!

U Torinu ipak bez pobednika

Objavljeno: 23:05h

Fudbaleri Juventusa i Intera su remizirali rezultatom 1:1, u okviru prvog meča polufinala Kupa Italije.

Srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić su počeli meč, ali je napadač zamenjen u 74. minutu.

Golovi su viđeni tek u finišu velikog derbija, a Juventus je poveo u 83. minutu.

Lopta je ubačena sa leve strane, na suprotnoj strani kaznenog prostora prihvatio ju je Huan Kvadrado, krenuo s njom korak dva i snažnim udarcem je poslao u mrežu!

Kada se činilo da će "stara dama" slaviti treći trijumf ove sezone, Interu je dosuđen penal posle igranja rukom Bremera, a neumoljiv je bio Romelu Lukaku.

Posle izjednačenja je usledio haos, a i nakon poslednjeg sudijskog zvižduka je usledio pravi haos, pa je arbitar šakom i kapom delio kartone...

Lukaku je dobio direktan crveni karton, a potom su i Handanovič i Kvadrado dobili istu sankciju jer su ušli u međusobni duel.

Revanš susret na programu je 26. aprila u Milanu, a nema sumnje da će biti zanimljivo.