ĐURIČIĆ "UMANJIO" KOSTIĆEVU ASISTENCIJU! Dekijeva Sampdorija za 40 sekundi šokirala Juventus u Torinu (VIDEO)
Razočaranje Filipa Kostića i slavlje Filipa Đuričića, Foto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

LUDNICA U TORINU!

Filip je asistirao u 11. minutu, dok je Stankovićev Filip pogodio u 32. minutu

Objavljeno: 22:28h

Kakvo prvo poluvreme u Torinu! Juventus je poveo 2:0, a za samo četrdesetak sekundi Sampdorija je izjednačila na 2:2 u 26. kolu Serije A.

"Stara dama" došla je do prednosti u 11. minutu golom Bremena na asistenciju Filipa Kostića, a u 26. minutu povećao je Adrijen Rabio.

Prvo je Tomaso Auđelo smanjio u 31. minutu minutu, a u narednom napadu pogodio je Filip Đuričić za radost tima koji vodi Dejan Stanković.