SRPSKI TORINO SLAVIO U TURBULENTNOM MEČU: Radonjić asistent, Milinković-Savić MIROTVORAC
Fudbaleri Torina, Foto: Emmanuele Mastrodonato/LiveMedia / Shutterstock Editorial / Profimedia

26. kolo serije a!

Rutinska pobeda izabranika Ivana Jurića

Objavljeno: 17:06h

Fudbaleri Torina pobedili su na gostovanju Leće sa 2:0, u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Vilfred Stefan Singo je doveo goste u vođstvo u 20. minutu, a tri minuta kasnije na asistenciju srpskog igrača Nemanje Radonjića konačan rezultat postavlja Antonio Sanabrija.

Za ekipu Torina ceo meč su odigrali Radonjić, Ivan Ilić i golman Vanja Milinković-Savić.

Bilo je dosta trzavica tokom meča, trener gostujuće ekipe Ivan Jurić je isključen, a srpski fudbaleri su bili u centru "sukoba", srećom se sve ubrzo smirilo.

Torino zauzima sedmo mesto na tabeli Serije A sa 37 bodova, dok je Leče posle trećeg uzastopnog poraza na 15. poziciji sa 27 bodova.

Naredni meč Torino igra na svom terenu protiv vodećeg Napolija, a Leče gostuje Fiorentini.