RAFINJA HEROJ BARSELONE: Real nastavlja da zaostaje na tabeli! (FOTO)
Detalj sa utakmice Barselona - Valensija, Foto: Urbanandsport/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

špansko prvenstvo, 24. kolo

Tim iz Madrida odigrao je u Sevilji nerešeno 0:0 protiv Betisa

Objavljeno: 02:30h

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu Valensiju sa 1:0, u utakmici 24. kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Rafinja u 15. minutu. Barselona je mogla da udvostruči prednost u 55. minutu, ali je Feran Tores promašio jedanaesterac.

Ekipa je utakmicu završila sa desetoricom, pošto je Ronald Arauho dobio crveni karton u 59. minutu.

Real iz Madrida odigrao je u Sevilji nerešeno 0:0 protiv Betisa.

Aktuelni prvak Evrope i Španije nastavio je da posrće u trci za titulu pošto sada Barselona beži devet bodova.

Fudbaler Reala Karim Benzema postigao je gol u 12. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog igranja rukom.

Posle toga nije bilo golova, pa je Real drugu uzastopnu prvenstvenu utakmicu odigrao nerešeno.

U nedelju su odigrana još dva meča, a postignuti su sledeći rezultati: Valjadolid - Espanjol 2:1 i Rajo Valjekano - Atletik Bilbao 0:0.