LIVERPUL PONIZIO JUNAJTED: Klop mogao samo da se smeje zbog briljantne partije svog tima! (FOTO)
Detalj sa utakmice Liverpul - Mančester junajted, Foto: EPA/Peter Powell

premijer liga, 26. kolo

Rezultat je na kraju bio čak 7:0

Objavljeno: 19:47h

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu u velikom derbiju engleskog fudbala Mančester junajted sa 7:0, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Posle prvog poluvremena domaći u vodili sa 1:0, a zatim su u drugom delu postigli još šest golova.

Po dva gola postigli su Kodi Gakpo u 43. i 50. minutu, Darvin Nunjes u 47. i 75. minutu, kao i Mohamed Salah u 66. i 83. minutu, dok se u strelce upisao Roberto Firmino u 88. minutu.

Junajted će u narednom kolu dočekati Sautempton, dok Liverpul gostuje Bornmutu.

U drugom meču koji je odigran u nedelju, fudbaleri Notingem Foresta i Evertona odigrali su nerešeno 2:2.