SPEKTAKL NA ENFILDU: Liverpul vodio 2:0 posle 14 minuta, Real izjednačio na 2:2 za 20 minuta (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Liverpula i Real Madrida, Foto: EPA/Peter Powell

OSMINA FINALA LŠ, poluvreme

Viktor Osimen pogodio dvaput, jednom za 1:0 i prednost Napolija protiv Ajntrahta, dok mu je drugi poništen. Trap odbranio penal Kviči

Objavljeno: 22:21h

Nastavlja se osmina finala Lige šampiona, a spektakl u prvom poluvremenu priredili su Liverpul i Real Madrid na Enfildu.

Podsetimo, radi se o aktuelnom vicešampionu i prvaku Evrope, a posle 45 minuta na semaforu stoji 2:2, ali kakvu smo ludnicu videli.

Prvo je pogodio Darvin Nunjez u četvrtom minutu, a u 14. je Mohamed Salah iskoristio kiks i neodlučnost Tiba Kurtoe.

Vinisijus Žunior smanjio je u 21. minutu na asistenciju Karima Benzeme, potom je usledila greška Alisona i izjednačenje u 36. minutu.

Ništa manje dramatično nije bilo u Frankfrutu u prvom poluvremenu gde Napoli vodi 1:0 golom Viktora Osimena u 40. minutu protiv Ajntrahta.

Nigerijski napadač bio je strelac samo 60 sekundi, ali je pokazan ofsajd, a Kevin Trap je u 36. minutu odbranio penal Kviči Kvaračkeliji.