Inter - Empoli, Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI

veliko iznenađenje

Potpuno neočekivan rasplet na "Meaci"

Objavljeno: 22:58h

Fudbaleri Empolija napravili su veliko iznenađenje u 19. kolu italijanske Serije A, pošto su savladali Inter u gostima rezultatom 1:0 (0:0).

Ključni momenat se desio u 40. minuta kada je Milan Škriniar dobio crveni karton zbog dve opomene.

Inter je do tog momenta bio dominantniji tim, ali su se nakon isključenja snage nekako izjednačile.

Imao je Lautaro Martines veliku šansu u 32. minutu, ali u drugom delu meča Empoli je iskoristio ukazanu šansu.

U 66. minutu meča Tomaso Baldanzi je primio loptu, namestio se i pogodio mrežu za trijumf Empolija.

Mogao je Inter do izjednačenja, pretio je, ali večeras im se jednostavno nije dalo...