Juventus - Atalanta, Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

serija a!

Sjajan meč u 19. kolu Serije A

Objavljeno: 23:04h

Fudbaleri Juventusa i Atalante su remizirali su u spektakularnom meču 3:3, u okviru 19. kola Serije A.

Bio je to prvi meč koji je "stara dama" odigrala posle oduzimanja 15 bodova zbog finansijskih malverzacija.

Gosti su na sjajan način otvorili meč i poveli već posle 4 minuta igre, kada je mrežu zatresam Lukman.

Međutim, Di Marija i Milik do 34. minuta donose Juvetusu potpuni preokret.

U drugom poluvremenu nije bilo ništa manje uzbuđenja. Već u 46. minutu Lukman je pravovremeno uposlio Melea koji donosi 2:2.

Lukman je nastavio sa briljantnom partijom i u 53. minutu vratio vođstvo svom timu 2:3.

Da bodovi budu podeljeni se pobrinuo Danilo u 65. minutu iz slobodnog udarca. Bilo je još uzbuđenja do kraja meča, ali ipak je nerešen rezultat bio realnost.