ROMI RASTU AMBICIJE: Murinjov tim rutinski osvojio nova tri boda u prvenstvu! (FOTO)
Detalj sa utakmice Specija - Roma, Foto: EPA/Fabio Fagiolini

moglo je i ubedljivije

Savladana je ekipa Specije sa 2:0

Objavljeno: 21:31h

Sigurno je da su Romine ovogodišnje ambicije porasle onog trenutka kada je Juventus kaženjen oduzimanjem 15 bodova.

Vide u Rimu Vučicu kao sigurnog učesnika Lige šampiona naredne sezone. I ne samo da je vide, nego rade na tome.

Roma je na gostujućem terenu savladala Speciju sa 2:0, u utakmici 19. kola Serije A.

Roma je povela golom Stefana El Šaravija u 45. minutu, a konačan rezultat postavio je Tami Ejbraham u 49. minutu. Kod oba gola asistent je bio Paulo Dibala.

Mogla je Roma još do kojeg gola, ali će Žoze Murinjo sasvim sigurno i ovako biti zadovoljan ostvarenom pobedom.