ATLETIKO NIKAKO DA POBEDI U NOVOJ GODINI: Almerija izvukla remi! (FOTO)
Detalj sa utakmice Almerija - Atletiko Madrid, Foto: EPA/Carlos Barba

špansko prvenstvo, 17. kolo

U drugoj utakmici koja je odigrana u nedelju Espanjol je na gostujućem terenu pobedio Hetafe sa 2:1

Objavljeno: 18:54h

Fudbaleri Almerije odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Atletiko Madrida, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

Atletiko je poveo golom koji je postigao Anhel Korea u 18. minutu, a bod domaćima obezbedio je El Bilal Ture pogotkom u 37. minutu.

Sa ovim rezultatom se dodatno zakuvala borba za poslednje mesto koje vodi u Ligu šampiona naredne sezone.

Atletiko ima samo jednu pobedu u poslednjih pet mečeva i trenutno su oni ti koji drže četvrtvo mesto, ali je pitanje do kada, ako nastave sa serijom loših rezultata.

U drugom meču koji je odigran u nedelju, Espanjol je na gostujućem terenu pobedio Hetafe sa 2:1.