NEODBRANJIV UDARAC DUŠANA TADIĆA! Kapiten Srbije golom i asistencijom doneo pobedu Ajaksu!(VIDEO)
Dušan Tadić, Foto: ANP / ddp USA / Profimedia

STRAŠAN ŠUT

Dušan Tadić neumoljiv sa "bele tačke"

Objavljeno: 23:27h

Fudbaleri Ajaksa su se plasirali u osminu finala holandskog kupa pošto su bili bolji od ekipe Den Boša, a srpski reprezentativac Dušan Tadić je zabeležio gol i asistenciju.

Kapitenu Srbije je bilo dovoljno svega 20 minuta da se upiše u listu strelaca.

Igrao se 20. minut, kada je posle akcije Ajaksa, Tejlor ostao na travi nakon starta protivničkog fudbalera, a glavni arbitar je bez previše razmišljanja pokazao na belu tačku.

Tadić je preuzeo odgovornost i neverovatno snažnim udarcem matirao golmana protivničkog tima.

Utisak je da je čuvar mreže i bio na lopti, ne bi imao šanse protiv ovako silovitog šuta.

Tadić je u 52. minutu asistirao Tejloru za 2:0 i tu je meč bio rešen. Žrebom će biti određen naredni rival Ajaksa.