Spektakularno veče! Blickrig Bajerna, veliki trijumf Reala! Golovi se ređali kao na traci! (FOTO) (VIDEO)

Liga šampiona, 1/8 finala!

Sva dešavanja sa dva derbija evropskog fudbala možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 23:16h

88. minut - Ušao je sa klupe i dao gol! Tomas Miler za 5:1! Arsenal je, realno, već ispao iz Lige šampiona. Povratak protiv Bajerna posle četiri gola zaostatka ne potpada pod granice realnog!

63. minut - Arsenal je razvaljen! Tijago Alkantara ponovo precizan! Bajern će u drugom meču imati veoma lagan zadatak.

57. minut - NEREALNO! Golovi padaju kao na traci. Prvo je Levandovski doneo Bajernu prednost od 2:1, pa je onda za Real na drugoj strani Evrope Kazemiro dao bombetinu iz voleja sa 20 metara za 3:1. I, kao da to nije bilo dovoljno, Bajern je ponovo dao gol, i to preko Tijaga Alkantare. Gosti su pred ambisom!

49. minut - Pepe Rejna je bio nemoćan! Real vodi sa 2:1, a perfektan pogodak postigao je Toni Kros! Kristijano Ronaldo mu je asistirao. Čista umetnost, bukvalno kao iz knjige.

49. minut - Prva izmena u postavi Arsenala! Gabrijel je zamenio Koščijelnog koji se povredio. Delovalo je ozbiljno.

Veoma, veoma zanimljiva prva poluvremena. Kada bi druga bila bar upola takva, pred nama je pravi spektakl.

PRVA POLUVREMENA SU ZAVRŠENA REZULTATIMA 1:1... Na oba stadiona. Ko je igrao GG1 na obe tekme, ozbiljno se opario.

30. minut - Pa, ovo nije normalno! Nojer je odbranio penal Aleksisu Sančezu, ali se ovaj na neverovatno dobar način snašao u kaznenom i iz odbitka posle voleja savladao Nemca. Nojer trenutno želi da ubije svoje saigrače!

29. minut - Penal za Arsenal! Mažić je siguran u svoju odluku. Levandovski je kriv, jer je šutnuo Koščijelnog usred kaznenog prostora!

18. minut - Karim Benzema je poravnao rezultat u Madridu! Odličan udarac glavom sa pet metara. Rejna je bio nemoćan, a magičnu asistenciju pišemo Daniju Karvahalu!

11. minut - BAJERN JE POVEO! Arjen Roben maestralno!

8. minut - NAPOLI VODIIIIIIII!!! Lorenco Insinje na asistenciju Mareka Hamšika. Iskorišćena je velika nepažnja Kejlora Navasa..

20:45 - Utakmice su počele!

20:15 - Evo i sastava za ove mečeve: Na klupi je konačno Arkadijuš Milik, koji se polako oporavlja od katastrofalne povrede...