Vučica nastavlja da kidiše na Damu, Ljajićeva lepotica ulepšala rapsodiju Mihinih Bikova! (VIDEO)

serija a, 24. kolo

Moraće Juventus dobro da se oznoji kako bi odbranio titulu
Objavljeno: 18:37h

Što se tiče meča Krotone - Roma...

Gosti iz Rima imali su priliku da povedu u 17. minutu, ali najbolji strelac lige Edin Džeko nije bio precizan s bele tačke.

Roma je ipak uspela da na poluvreme, a gol je postigao Rađa Naingolan u 40. minutu.

Roma je u drugom poluvremenu u potpunosti imala inicijativu, a konačan rezultat postavio je Edin Džeko u 77. minutu nakon asistencije Mohameda Salaha.

Rimski klub drugi je na tabeli Serije sa 53 boda, četiri manje od lidera Juventusa koji ima i utakmicu manje, dok je Krotone 19. sa 13.

SERIJA A - 24. KOLO

Petak: Napoli - Đenova 2:0 (0:0) (Zjelinski 50, Đakerini 68)

Subota: Fiorentina - Udineze 3:0 (1:0) (Borha Valero 41, Babakar 62)

Nedelja: Krotone - Roma 0:2 (0:1) (Najngolan 40, Džeko 77)

Inter - Empoli 2:0 (1:0) (Eder 14, Kandreva 54)

Palermo - Atalanta 1:3 (1:2) (Čočev 41 - Konti 19, Gomez 26, Kristante 79)

Sasuolo - Kjevo 1:3 (1:1) (Matri 24 - Ingleze 39, 57, 67)

Torino - Peskara 5:3 (3:0) (Falke 2, Ajeti 9, Beloti 15, 61, Ljajić 53 - Ajeti 73ag, Benali 75, 83)

18.00: Sampdorija - Bolonja 20.45: Kaljari - Juventus

Ponedeljak: 20.45: Lacio - Milan