Detalj sa utakmice Mančester siti - Brentford, Foto: EPA/Tim Keeton

iznenađenje U MANČESTERU!

Brentford je kao gost savladao Mančester siti 2:1

Objavljeno: 20:13h

Fudbaleri Brentforda napravili su veliko iznenađenje i savladali Mančester siti na gostovanju rezultatom 2:1, u 16. kolu Premijer lige.

Junak Brentforda bio je Ajvan Toni. Niko nije mogao da veruje da će Brentford uspeti da uopšte namuči popularne Građane, a kamoli da pokupi sva tri boda, ali čudo se ipak dogodilo.

Kada je reč o timu Pepa Gvardiole, jedini strelac na ovom meču bio je Fil Foden. Siti je napravio ozbiljan kiks protiv ekipe iz donjeg dela tabele i upisao drugi poraz u sezoni.

Meč se inače igrao preko 100 minuta, pošto smo imali čak 10 minuta nadoknade, a sve zbog povrede Ajmerika Laporta, koji je baš dugo ostao da mu se ukazuje pomoć, ali je na kraju nastavio utakmicu.

Čitav ovaj epilog znači da Siti sada ostaje na 32 boda i daje šansu Arsenalu da dođe do +5 ukoliko savlada Vulverhempton.