ŽIRU SPASAO MILAN, ALI I DOBIO CRVENI KARTON ZBOG PROSLAVE! Danijel Maldini na kratko ućutkao San Siro (VIDEO/FOTO)
Olivije Žiru u sukobu sa Emilom Holmom, Foto: Credit: MIGUEL MEDINA / AFP / Profimedia

FRANCUZ "UGASIO POŽAR"

Olivije pogodio u 89. minutu posle asistencije Sanda Tonalija, a prethodno Paolov naslednik doneo izjednačenje Speciji

Objavljeno: 23:19h

Fudbaleri Milana na jedvite jade došli su do pobede od 2:1 protiv Specije u 13. kolu Serije A.

Aktuelni šampion poveo je u 21. minutu golom kapitena Tea Ernandeza, a istorijski trenutak videli smo u 59. minutu.

Detalj sa utakmice Milana i Specije
Detalj sa utakmice Milana i Specijefoto: Credit: MIGUEL MEDINA / AFP / Profimedia

Tada su gosti izjednačili pogotkom Danijela Maldinija, unuka legendarnog Ćezarea i sina još legendarnijeg Paola, sportskog direktora roso-nera.

Ipak, slavlje pozajmljenog asa kluba iz grada mode poništio je Olivije Žiru koji je istovremeno napravio glupost u 89. minutu posle centaršuta Sandra Tonalija.

Francuz je u igru ušao u 72. minutu, a 11 minuta kasnije dobio je prvi žuti karton, a prilikom slavlja i drugi žuti, odnosno crveni zbog skidanja dresa.