VOJVOĐANSKI DERBI BEZ POBEDNIKA! Istorija u Kragujevcu, remi u Nišu (VIDEO)
Slavlje fudbalera Vojvodine, Foto: Starsport©

SUPERLIGA, 18. KOLO

U Subotici i na Čairu podela bodova, kapiten Nemanja Tomić razgalio "Čika Daču"

Vojvođanski derbi u 18. kolu Superlige Srbije završen je bez pobednika pošto su Spartak i Vojvodina u Subotici odigrali 1:1.

"Plavi golubovi" poveli su u 50. minutu preko Nikole Srećkovića, a "stara dama" je do boda stigla pogotkom Nikole Čumića.

"LEP GRAD, DOBRE SU PICE I ŠPAGETE"... Petrić HIT odgovorom otkrio koga bi hteo za protivnika u EVROPI (FOTO)

Isti rezultat videli smo na niškom Čairu gde je Radnički dočekao Kolubaru.

Stajić je poklonio gol Lazarevčanima pošto se spotakao u 23. minutu, izgubio loptu, a sve to iskoristio je Ante Vukušić.

"Meraklije su izjednačile u 53. minutu kada je Štulić, dodao do Marjanovića, a ovaj šutirao, ali je bio izblokiran. Ipak, iz drugog plana pogodio je Petrov.

Istorijski trenutak dogodio se na kragujevačkoj "Čika Dači" pošto je prvi put glavni sudija bila žena koja se zove Jelena Cvetković.

Radnički je pobedio surdulički Radnik pogotkom kapitena Nikole Tomića u 32. minutu sa desetak metara posle asistencije Stefana Čolovića - 1:0.