Ludački derbi na Enfildu! Čelsi je imao meč loptu, ali je Minjole izveo ono što niko nije očekivao od njega! (VIDEO)

Premijer liga, 23. kolo!

Golman Liverpula je sada i definivitno zapušio usta svim kritičarima... No, verovatno će im ih ubrzo otpušiti :)
Objavljeno: 23:08h

Čelsi je imao penal krajem utakmice, lopti je prišao Dijego Košta, šutnuo je u desni ugao Minjoleovog gola, ali je Belgijanac izvanredno reagovao i skinuo taj šut. Postao je junak domaćih navijača, iako je vrlo lako mogao da bude i tragičar.

On je direktno bio umešan u prvi gol na utakmici, koji je bio delo Davida Luiza, kada je u 24. minutu na maestralan način iz slobodnjaka prevario i odbranu, ali i golmana Redsa. Lopta je ušla u mrežu odbivši se od stativu.

Izjednačio je Žoržinjo Vajnaldum posle veoma lepe akcije Liverpula, i u tom 57. minutu postavio konačan rezultat.

U poslednjim minutima meča bilo je prilika na obe strane, ali su najbolje propustili Pedro za goste i Firmino za domaćina.

Čelsi posle ovog rezultata i dalje beži Liverpulu deset bodova na tabeli, a i drugi rezultati su mu išli u korist, pošto je Totenhem remizirao sa Sanderlendom (0:0), a Arsenal sa 1:2 izgubio od Votforda u sred Severnog Londona.

BONUS VIDEO: E, moj golmane! Primio gol kakav se ne viđa ni u beton ligama!