I POSLE LOPETEGIJA SEVILJA NE MOŽE DO TRIJUMFA: Gudelj i Dmitrović proveli svih 90 minuta na terenu!
Duel Sevilje i Bilbaa, Foto: EPA/Jose Manuel Vidal

la liga 8. kolo

Fudbaleri Sevilje remizirali su rezultatom 1:1 sa Atletik Bilbaom u 8. kolu LaLige.

Sevilji je ovo bio prvi meč od otkaza Đulena Lopetegija, odnosno po povratku Sampaolija na mesto šefa stručnog štaba.

Za taj tim svih 90 minuta odigrali su golman Marko Dmitrović i zadnji vezni Nemanja Gudelj.

Ekipa iz Andaluzije povela je golom Oskara Toresa u desetom minutu i dugo je čuvala prednost.

Bod Bilbau doneo je Vezga u 73. minutu utakmice.

U 9. kolu LaLige trenutno 17-plasirana Sevilja gostuje Majorki 15. oktobra, dok trećeplasirani Bilbao istog dana dočekuje Atletiko Madrid.