LAJPCIG SE VRATIO U IGRU ZA PROLAZ DALJE! Okafor heroj Salcburga! (FOTO)
Detalj sa utakmice Lajpcig - Seltik, Foto: Profimedia

dve pobede domaćina!

Dinamo iz Zagreba je u samom finišu meča, u 93. minutu, uspeo da zatrese mrežu, ali je pogodak Josipa Drmića poništen zbog ofsajda

Objavljeno: 01:23h

Fudbaleri Lajpciga pobedili su na svom terenu ekipu Seltika sa 3:1, u utakmici trećeg kola kola Grupe F Lige šampiona.

Strelci za Lajpcig bili su Kristofer Nkunku u 27. i Andre Silva u 64. i 77. minutu, dok je gol za Seltik postigao Žota u 47. minutu.

U drugom meču ove druge večeras se sastaju Real Madrid i Šahtjor.

U drugoj utakmici koja je odigrana u isto vreme Salcburg je savladao zagrebački Dinamo sa 1:0, u utakmici trećeg kola Grupe E.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Noa Okafor sa penala u 71. minutu. Hrvatski tim je u samom finišu meča, u 93. minutu, uspeo da zatrese mrežu Salcburga, ali je pogodak Josipa Drmića poništen zbog ofsajda.

U drugom meču Grupe E večeras se na Stamford Bridžu sastaju Milan i Čelsi.