SRBI NOSILI JUVENTUS DO POBEDE! Tim iz Torina prekinuo niz od pet utakmica bez pobede u svim takmičenjima! (FOTO)
Dusan Vlahović i Filip Kostić, Foto: Profimedia

serija a, 8. kolo

Pored Kostića i Vlahovića u strelce se još upisao i Milik

Objavljeno: 01:07h

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu ekipu Bolonje sa 3:0, u utakmici osmog kola italijanske Serije A.

Juventus je poveo u 24. minutu pogotkom Filipa Kostića, a posle asistencije Dušana Vlahovića. Bio je to prvi gol Kostića za tim iz Torina.

Na 2:0 je povisio Dušan Vlahović u 59. minutu kada je glavom savladao golmana gostujućeg tima, a konačan rezultat postavio je Arkadijuš Milik samo tri minuta kasnije.

Ekipa Juventusa je prekinula niz od pet utakmica bez pobede u svim takmičenjima.

Juventus će naredne nedelje prvo dočekati Makabi iz Haife u Ligi šampiona, a potom ga očekuje gostovanje Milanu u Seriji A.