Fiorentina poražena posle preokreta

Objavljeno: 17:35h

Fudbaleri Bolonje savladali su Fiorentinu 2:1, u meču šestog kola Serije A.

U prvom meču bez Siniše Mihajlovića, koji je dobio otkaz, Bolonja je do trijumfa stigla posle preokreta.

Martines Kvarta je doveo Violu u vođstvo u 54. minutu, da bi već u 59. minutu Barou doneo izjednačenje domaćima.

Pobedu Bolonji omogućio je Marko Arnautović, pogotkom u 62. minutu.

Za goste je od starta igrao Luka Jović, na klupi je ostao Aleksa Terzić, dok na terenu nije bilo Nikole Milenkovića zbog povrede.

Pobedu na strani ostvario je Udineze protiv Sasuola, posle preokreta – 3:1.

Nije dobro krenulo za tim iz Udina, pošto je vodeći gol za domaće u 33. minutu postigao Fratezi.

Tok susreta se promenio u 44. minutu kada je direktan crveni karton zaradio Tresoldi.

Udineze je na poravnanje čekao do 75, kada je Beto pogodio mrežu Sasuola.

Do preokreta su stigli u nadoknadi, kada je najpre gol postigao Lazar Samardžić, a onda i Beto, ponovo, za konačnih 3:1.

U istom terminu, Leče i Monca su remizirali 1:1.