RAJKOVIĆ I NASTASIĆ NEMOĆNI PROTIV KRALJEVSKOG KLUBA! Majorka povela pa iznervirala moćni Real! (FOTO)
Detalj sa utakmice Real Madrid - Majorka, Foto: Profimedia

ŠPANSKO PRVENSTVO, 5. KOLO

Srpski fudbaleri odigrali su ceo meč

Objavljeno: 16:32h

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom terenu ekipu Majorke sa 4:1, u meču petog kola španske Primere.

Gosti su poveli u 35. minutu preko Vedata Murićija, da bi aktuelni prvaci Španije do izjednačenja došli golom Federika Valverdea u trećem minutu nadoknade prvog dela.

Do potpunog preokreta domaći tim dolazi golovima Vinisijusa Žuniora u 72., Rodriga u 89. i Antonija Ridigera u trećem minutu nadoknade.

Za Majorku su ceo meč odigrali srpski golman Predrag Rajković i odbrambeni igrač Matija Nastasić.

U sledećem kolu Real Madrid u gradskom derbiju gostuje Atletiku, a Majorka dočekuje Almeriju.