PARTIZANOVI RIVALI SE NISU PROSLAVILI: Nijedan tim nije slavio, i Slovacko je prosulo bodove i to kod kuće!
Fudbaleri Slovackog, Foto: EPA/Nils Petter Nilson

ohrabrujuće

Objavljeno: 07:27h

Posle Nice koja je u četvrtom kolu francuske Lige 1 doživela debakl na svom terenu od Marseja (0:3) i Kelna koji je remizirao bez golova sa Štutgartom, ni treći Partizanov rival iz Grupe D Lige konferencija danas nije uspeo da dođe do pobede u svom nacionalnom šampionatu.

Ekipa Slovackog je danas na svom terenu poražena sa 2:1 od Libereca u okviru petog kola šampionata Češke, što je Partizanovom rivalu prvi poraz posle dve pobede i dva remija.

Golom Gebre Selasija, Liberec je poveo u poslednjem minutu prvog poluvremena, a usput je domaćin ostao i sa igračem manje, zbog isključenja Daničeka.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Van Buren je duplirao prednost Libereca, a poraz ekipe Slovackog ublažio je Ondrej Mihalik, golom iz jedanaesterca u 64. minutu meča.

Slovacko sada zauzima sedmo mesto na tabeli, a u sredu će imati teško gostovanje protiv Viktorije u Plzenju.