JE LI REALNO DA SU SVE OVO PROMAŠILI? Ovoliko šansi u 10 sekundi niste videli! (VIDEO)
I ovo je promašeno: Detalj tokom hausa u petercu Elfsborga, Foto: Printscreen/YouTube/Fotboll SE HD

ludilo

Čak pet puta su u razmaku od desetak sekundi igrači Moldea šutirali prema protivničkom golu

Norveški Molde je u skandinavskom derbiju preokretom došao do pobede protiv švedskog Elfsborga (4:1) i tako stigao na korak od plasmana u 3. kolo kvalifikacija za Ligu konferencija.

Molde je već u 14. minutu primio pogodak, a takav rezultat je ostao i do poluvremena utamice iako je bilo nekoliko ozbiljnih situacija u kojima je mogao "pasti" još neki pogodak.

Jedan od najzanimljivijih trenutaka dogodio se u 38. minutu u kojem su fudbaleri Moldea za vrlo kratko vreme promašili više neverovatnih prilika.

Čak pet puta su u razmaku od desetak sekundi igrači Moldea šutirali prema protivničkom golu, ali mreža se nije tresla. Igrači Elfsborga su se bacali na sve strane kako lopta ne bi završila u mreži i na kraju su uspeli da se odbrane.

Međutim, Molde je sve naplatio u drugom poluvremenu sa čak četiri gola.