Mesi brutalnom golčinom spasao Barsu, Selta preslišala Malagu, Brašanac kumovao pobedi Betisa! (VIDEO)

primera, 17. kolo

Barsa preživela Madrigal u poslednjim minutima, Selta preslišala Malagu, Brašanac kumovao pobedi Betisa! (VIDEO)

Selta je izuzetno bolja ove sezone nego prethodne, a to je demonstrirala na Malagi pobedom od 3:1. Iago Aspas, Vas (dao i autogol) i Fontas su pogađali mrežu.

Viljareal je bio na korak od toga da nanese Barselonoi treći poraz ove sezone i tako je udalji iz trke za pehar, ali... Lionel Mesi.

"Žuta podmornica" je povela preko Šansonea u 49. minutu, ali je Argentinac u 90. doneo izjednačenje i konačan rezultat.

Rezultati:

Petak:

Espanjol - Deportivo 1:1

Subota:

Real Madrid - Granada 5:0 Eibar - Atletiko Madrid 0:2 Las Palmas - Sporting Hihon 1:0 Sosijedad - Sevilja 0:4