Čelsi se opustio posle poraza od Totenhema, Aston Vila ponovo osetila premijerligaški teren! (FOTO) (VIDEO)

FA KUP

Naredna runda će nam tek doneti derbije, jer su favoriti uglavnom ostvarili pobede

PA, ZA TE PARE... Miha odbio 65 miliona od Arsenala za svog napadača! (FOTO) (VIDEO)

Midlsbro je utakmicu završio s desetoricom igrača, pošto je Danijel Ajala u 59. minutu dobio direktan crveni karton.

KLOP OČIMA NE VERUJE: Četvrtoligaš iznenadio Liverpul, sledi repriza u FA kupu! (FOTO)

Čelsi je na stadionu Stamford bridž u kombinovanom sastavu lako pobedio trećeligaša Piterboro sa 4:1.

Od ivice egzistencije do dresa Arsenala: Ovaj momak je pobedio životne zakone! (FOTO) (VIDEO)

Lider Premijer lige je poveo golom Pedra u 18. minutu, da bi Miši Batšuaji u 42. duplirao prednost. Početkom drugog poluvremena, odnosno u 52. minutu Vilijan je povisio na 3:0, da bi Piterboro u 70. preko Toma Nikolsa došao do jedinog gola na utakmici.

Konačan rezultat postavio je Pedro svojim drugim golom u 75. minutu.

Čelsi je od 67. minuta imao desetoricu igrača na terenu, pošto je kapiten Džon Teri dobio direktan crveni karton.

Totenhem je kao domaćin slavio protiv Aston Vile sa 2:0, golovima Dejvisa i Sona.