KANADA SLAVI MILANA BORJANA: Golman Zvezde piše nove stranice istorije svoje reprezentacije!
Milan Borjan, Foto: AP/Darko Vojinović

doktorski

Pokidao!

Fudbalska reprezentacija Kanade zabeležila je trijumf protiv SAD rezultatom 2:0 u CONCACAF Ligi nacija.

Sjajnu partiju odigrao je Milan Borjan koji je imao nekoliko sjajnih intervencija i značajno doprineo prvom trijumfu Kanade nad Amerikom posle 34 godine!

Prvi gol na meču postigao je Alfonso Dejvis tokom drugog poluvremena, da bi za konačnih 2:0 pogodio Lukas Kavalini u 90. minutu.

U 51. minutu Ameri su imali šansu preko Kristijana Pulišića, ali je stopostotnu šansu skinuo Borjan.