OBRADOVIĆ U NOKDAUNU: Srpski stručnjak utučen posle poraza!
Saša Obradović, Foto: Klodian Lato / Eurokinissi / imago sportfotodienst / Profimedia

POTIŠTEN

Objavljeno: 19:19h

Košarkaši Monaka nisu uspeli da se plasiraju u finale Evrolige.

Izabranici Saše Obradovića u polufinalu F4 u Kaunasu izgubili su od Olimpijakosa rezultatom 76:62.

Srpski stručnjak nije krio nezadovoljstvo posle poraza od grčkog velikana.

Monako je odigrao fantastično prvo poluvreme i u odbrani i u napadu, te je posle prvih 20 minuta vodio rezultatom 41:39.

Detalj sa polufinalnog meča u Kaunasu
Detalj sa polufinalnog meča u Kaunasufoto: EPA/TOMS KALNINS

Ipak, usledio je nezapamćeni raspad u trećoj četvrtini koju je Olimpijakos rešio u svoju korist rezultatom 27:2 i tako otvorio vrata ka pobedi.

- Nema objašnjenja za ovo. Hteli samo da odigramo snažno do kraja, a bili smo previše mekani. Možda je do iskustva iksutva igranja ovakvih utakmica,. Nismo znali da odigramo ovo, a oni su bili spremni i skočili su na nas. Pali smo na onome na ćemu smo mnogo vremena proveli u spremanju - rekao je Obradović posle meča.

Monako će za treće mesto igrati sa poraženim iz drugog polufinala u kojem se od 20 časova sastaju Barselona i Real Madrid.