CRNOGORCI, ŠTA JE OVO? Na poluvremenu imali dobijenu utakmicu, a na kraju doživeli ŠOK u 94. minutu! (VIDEO)

STRAŠNO!

Da li je moguće da su sebi dopustili ovakvu katastrofu?
Objavljeno: 20:33h

Pogotke za "Đetiće" postigli su Kojasević u 36. i Jovetić u 38. minutu, dok su veliki preokret doneli Grigorjan u 50, Harojan u 74, i Gazarjan u četvrtom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena!

NORVEŽANI SE SMRZLI U BEOGRADU! Utakmica tek što je počela, a as Partizana je matirao goste! (VIDEO)

Rezultati: Jermenija – Crna Gora 3:2 (0:2) /Grigorjan 50, Harojan 74, Gazarjan 90+4 – Kojasević 36, Jovetić 38/ Od 20.45 Češka – Norveška Danska – Kazahstan Engleska – Škotska Francuska – Švedska Malta – Slovenija Rumunija – Poljska San Marino – Nemačka Severna Irska – Azerbejdžan Slovačka - Letonija