Zvezdin dželat je u Ligi šampiona, Roma samu sebe izbacila, Seltik jedva preživeo! (FOTO) (VIDEO)

REVANŠ MEČEVI KVALIFIKACIJA ZA LŠ

Odigrani su prvi revanš mečevi plej-ofa za ulazak u najelitnije klupsko takmičenje

Dandalk je mogao do pobede i senzacije. Legija je dočekala neugodne Irce koji su do prednosti došli u 19. minutu. Da stvar bude gora po poljskog šampiona, ostao je bez igrača nakon sat vremena igre.

Ipak, da je iskusniji tim, Legija je pokazala izjednačujućim golom u 92. minutu.

Monaku je i te kako značilo što je prvi meč protiv Viljareala u Španiji rešio u svoju korist (2:1), jer je na očajnoj revanš utakmici slavio sa 1:0 i to uz pomoć sudije u finišu utakmice.

U zagradama stoje rezultati prvih mečeva, boldovani su prošli dalje

Utorak:

Roma - Porto 0:3 (1:0) Hapoel Ber Šiva - Seltik 2:0 (2:5) Legija - Dandalk 1:1 (2:0) Monako - Viljareal 1:0 (1:2) Plzenj - Ludogorec 2:2 (0:2)

Sreda: APOEL - Kopenhagen (0:1) Borusija Menhengladbah - Jang Bojs (3:1) Rostov - Ajaks (1:1) Mančester siti - Steaua (5:0) Salcburg - Dinamo Zagreb (1:1)