Nema Lige šampiona, ali evropski san i dalje živi! Vandersonov het-trik utišao Marakanu! (VIDEO)

Bugari na brazilski pogon!

Brazilac je pokazao zavidnu klasu, Grofovi izabranici nisu imali rešenje za njega, kao ni za ostale prebrze igrače Ludogoreca
Objavljeno: 23:07h

120. minut - Kraj utakmice!

112. minut - I jedni i drugi sada već jedva čekaju da se meč završi! Imao je priliku za šut Džon Ruiz, ali je nije iskoristio!

108. minut - Vijeira je imao priliku, ali je intervenisao Stojanov!

105+2 minuta - Gotov je prvi produžetak!

97. minut - Opet taj Vanderson! Sve je gotovo!

96. minut - Ne nazire se energija u igri crveno-belih koja je potrebna kako bi se preokrenuo ovaj rezultat!

92. minut - Neverovatno! Bugari su gotovo direktno sa centra postigli pogodak! Strelac je bio Vanderson na asistenciju Marselinja! Sada crveno-belima trebaju dva pogotka!

91. minut - Počeo je i prvi produžetak. Drami se ne nazire kraj!

90+2 minut - Gotovo je i drugo poluvreme. Gledaćemo produžetke!

90. minut - Interesantan transparent Delija!

88. minut - Dobro izveden korner Aleksandra Kataija, ali je loše zahvatio loptu jedan od Zvezdinih visokih igrača!

86. minut - Sve više miriše na produžetke!

82. minut - Još jedna prilika za crveno-bele otišla je u zaborav, ali je isto tako i bugarski tim imao kontru, koju nije iskoristio, posle sjajnog prodora Žonatana Kafua.

76. minut - Donald je posle sjajnog prodora Uga Vijeire imao dobru priliku, ali je sa nekih 15 metara iskosa šutirao pored gola!

73. minut - Imali su crveno-beli dobar napad, ali se spetljao Le Talek, koji je poslao zakasneli pas na stranu za Ruiza koji je bio dobro postavljen!

71. minut - Bugari opet deluju opasnije!

63. minut - Sada je rezultat poravnat! Ko postigne sledeći gol, na konju je!