Nema Lige šampiona, ali evropski san i dalje živi! Vandersonov het-trik utišao Marakanu! (VIDEO)

Bugari na brazilski pogon!

Brazilac je pokazao zavidnu klasu, Grofovi izabranici nisu imali rešenje za njega, kao ni za ostale prebrze igrače Ludogoreca
Objavljeno: 23:07h

Crvena zvezda ni ove godine neće debitovati u Ligi šampiona! Ludogorec je posle 210 minuta dvomeča sa produžecima bio uspešniji od srpskog prvaka. Rezultat meča na Marakani bio je 4:2 (1:1 na poluvremenu, 2:2 na kraju regularnog dela meča) za goste.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Iako su crveno-beli vodili sa 1:0 posle Donaldovog pogotka, Bugari su se brzo vratili preko Žonatana Kafua, a onda su u 40. minutu i poveli preko Vandersona.

Bajković u razgovoru za Espreso digao Delijama samopouzdanje do neba! (VIDEO)

Neviđena provokacija: Grobari iz automobila puštali navijačke pesme ispred Marakane i Delija! (VIDEO)

Prvo poluvreme je bilo prepuno akcije, pa je tako nekoliko minuta pre njegovog kraja crveni karton dobio štoper Ludogoreca Igor Plaštun, ali je zbog koškanja i nesportskog ponašanje prema kapitenu Bugara, pocrveneo i najlucidniji igrač crveno-belih Gelor Kanga. Tu se može i pronaći opravdanje za ovaj poraz, jer su fudbaleri bugarskog šampiona bolje spremni za trčanje 120 minuta.

Donaldova volejčina zapalila Marakanu! Ali bugarski golman može samo da se pokrije peškirom! (VIDEO)

Zvezda je izjednačila na 2:2 preko Luisa Ibanjeza iz penala u 62. minutu, pa se pristupilo produžecima.

A tamo, hladan tuš za sve prisutne na Marakani. Od 92. do 97. minuta Vanderson je postigao dva pogotka, kompletirao het-trik i odveo Ludogorec u poslednje kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, a beogradski klub u plejof za Ligu Evrope, u kome će biti veoma teško! Ima tu nekoliko ekipa svetske klase.

Ostaje gorak ukus u ustima navijača crveno-belih posle prvog meča i rezultata 2:2 u Razgradu.

Žreb za Ligu Evrope biće održan u petak od 13 časova.