Atletikova bajka postajala je realnost, ali se onda Isko pobrinuo da snovi ostanu samo ispod jorgana! (VIDEO)

liga šampiona, polufinale

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!
Objavljeno: 22:40h

90' Meč je završen, Prova pobeda za Atletiko! 2:1, Real ide na noge Juventusu u Kardif!

77' Jorgandžije polako posustaju, ali na terenu je lepa i dinamična fudbalska predstava...

67' Kakva sada prilika za Atletiko! Šutirao je Karasko, ali je Kejlor Navas još jednom spasao svoju ekipu!

56' Ima je Isko još jedan pokušaj, ali njegov šut sa 16 metara otišao je pored gola...

MEČ JE NASTAVLJEN! Atletiko mora da postigne još tri pogotka ako želi u finale!

45' Gotovo je prvo poluvreme! 2:1!

41' Goooooooooooooooooooool!!!! Karim Benzema je napravio dar-mar po odbrani domaćih, a pogodak je postigao Isko posle odbitka! Pre toga šutirao je Kros! 2:1!

30' A evo i bakljade navijača Atletika pre meča! Kao da su znali, pogledajte te osmehe!

15' Gooooooooooooool!!!!! Pao je Tores u kaznenom prostoru, Čakir dosudio penal koji je u gol pretvorio Grizman!!!! 2:0! Čuda se dešavajuuuuuuu!!!!

12' Gooooooooooooool!!!! Pogodio je Saul Niguez glavom posle kornera! 1:0!

6' Već dva žuta kartona smo videli! Sada je opomenu dobio i Stefan Savić!

20:45 - Meč je počeo!

20:00 - Evo i sastava dve ekipe!

ATLETIKO MADRID (4-4-2): Oblak - Himenez, Savić, Godin, Filipe Luis - Koke, Gabi, Saul, Karasko - Grizman, Tores;

REAL MADRID (4-3-3): Navas - Danilo, Ramos, Varan, Marselo - Kros, Kazemiro, Modrić - Isko, Benzema, Ronaldo.