DOŽIVEO BRODOLOM NA MARAKANI! Feđa Dudić nakon petarde protiv Crvene zvezde!
Feđa Dudić, Foto: Starsport©

oglasio se

Otkrio razloge ubedljivog poraza

Fudbaleri Radničkog 1923 izgubili su na Marakani do Zvezde sa 5:0 u 26. kolu Superlige i tako je prekinuo niz od sedam pobeda. Nakon meča oglasio se trener gostiju Feđa Dudić: - Imali smo loš ulazak u utakmicu, prilimi smo gol u prvih 15 minuta. Prepali smo se svega, atmosfere... Odigrali smo korektni u finišu povremena, onda na početku drugog poluvremena je došao crvenu karton, koji nas je presekao bilo je teško igrati. Bilo je teško igrati protiv Zvezda na njenom terenu sa deset igrača - rekao je Dudić za "TV Arena sport".