ZVEZDA PETARDIRALA RADNIČKI ZA +4! Crveno-beli pokazali ko je GAZDA na Marakani! (VIDEO)
Crvena zvezda - Radnički Kragujevac, Foto: Starsport

ubedljiva partija

Zvezda naplatila kiks Partizana

Objavljeno: 17:59h

Fudbaleri Crvene zvezde su ubedljivo savladali ekipu Radničkog iz Kragujevca sa 5:0, u okviru 26. kola Superlige Srbije.

Crveno-beli su tako iskoristili novi kiks Partizana i uvećali prednost na tabeli na plus četiri.

Izabranici Vladana Milojevića su već posle 20 minuta minuta imali 2:0. Najpre je Stamenić sjajno iskoristio kiks golmana Radničkog, da bi potom Endiaj efektno petom zakucao loptu u Lekovićevu mrežu.

Kapiten gostiju Slobodan Simović je za samo dva minuta zaradio dva žuta kartona početkom drugog poluvremena i ostavio saigrače na cedilu.

Vodio je veliku borbu sa Šerifom, dvaput neoprezno startovao, što je sudija najstrože sankcionisao.

Potom je Endiaj postigao novi gol iskoristivši brojčanu prednost. Na 4:0 ne povisio Hvang nakon što ga je Olajinka na pravi način uposlio.

Crveno-beli se tu nisu zaustavili, pa se u strelce upisao i Aleksandar Katai pravom majstorijom u svom stilu.

Bio je to njegov 108. pogodak u dresu tima sa "Marakane".

Nisu posustajali domaći, jurišali su ka golu rivala, ali ipak promene rezultata nakon 76. minuta nije bilo.