REŠETA SVE PRED SOBOM: Miljenik Delija DOMINIRA, najbolji je strelac lige!
Stadion Crvene zvezde, Foto: Starsport©/David Damnjanović

Igra u sjajnoj formi

Objavljeno: 08:35h
Andrej Kosić

Bivši fudbaler Crvene zvezde nastavio je sa fantastičnim partijama.

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija remizirali su rezultatom 3:3 sa Sent Luis sitijem u okviru 4. kola MLS lige.

Bio je ovo četvrti uzastopni meč na kojem je pogodak za tim iz Kalifornije postigao srpski fudbaler Dejan Joveljić. On trenutno deli prvo mesto na listi najboljih strelaca zajedno sa legendarnim Luisom Suarezom, obojica imaju po četiri data gola.

Dejan Joveljić i Džoš Jaro u duelu
Dejan Joveljić i Džoš Jaro u duelufoto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

On je pogodio već u 3. minutu i tako doneo prednost svom timu. Ipak, ona je trajala samo do 27. minuta kada je Tomaš Ostrak poravano rezultat na 1:1.

Novu prednost Los Anđelesu doneo je Džozef Paintsil u 51. minutu, ali prednost je i ovog puta bila kratkog daha. Već u 60. minutu je Joakim Nilson pogodio za 2:2.

Džon Mekarti je z 88. minutu postigao autogol za totalni preokret i prvo vođstvo gostiju iz Sent Luisa.

Ipak, Los Anđeles je u 95. minutu uspeo da stigne do boda i to pogotkom Maje Jošide. Vredi napomenuti da je domaćin završio meč sa igračem manje pošto je Martin Kaseres u 99. minutu zaradio direktan crveni karton.

Galaksi je sada četvrti na Zapadu sa šest bodova, dok je Sent Luis poziciju ispod sa istim brojem bodova.