SVILAR PONOVO HEROJ ROME: Mile odbranio još jedan penal! (VIDEO)
Mile Svilar brani penal Kristijanu Biragiju, Foto: Fabio Fagiolini/IPA Sport / ipa- / PA Images / Profimedia

SERIJA A

Odigrana je veoma uzbuvljiva utakmica

Fudbaleri Fiorentine i Rome remizirali su rezultatom 2:2 u okviru 28. kola Serije A.

Klub iz Firence ostao je na poziciji osam i ima 43 osvojena boda, dok su Rimljani peti sa 48.

Domaćin je poveo golom Luke Ranijerija u 18. minutu igre.

Roma je izjednačila preko Husema Auara u 58. minutu, ali radost joj nije predugo trajala.

Rolando Mandragora je 11 minuta kasnije doneo novu prednost Fiorentini.

U 80. minutu je sve moglo da bude rešeno, pošto je Viola dobila penal.

Odgovornost je preuzeo Kristijano Biragi, ali je njegov udarac fantastično zaustavio Mile Svilar.

Činilo se da će i pored toga bodovi ostati u Firenci, ali je Dijego Ljorente na asistenciju Evana Endike postigao gol za 2:2 u 95. minutu.

Fiorentina je bila daleko bolji tim na ovom meču i sigurno će imati za čim da žali. Nikola Milenković odigrao je svih 90 minuta i zaradio žuti karton.