ČUDAN MEČ NA BERNABEU: Real ubedljiv, Selta DVA puta POGAĐALA sopstvenu mrežu!
Slavlje Arde Gulera i fudbalera Real Madrida posle četvrtog gola, Foto: Jose Breton/NurPhoto/Shutterstoc / Shutterstock Editorial / Profimedia

primera

Mardiđani nemilosrdni u prestonici Španije

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su Seltu Vigo na domaćem terenu rezultatom 4:0 u okviru 28. kola Primere.

Madriđani su i dalje prvi i imaju 69 bodova, sedam više od drugoplasirane Đirone, dok je klub iz Viga tek na poziciji 17 sa samo dva boda više u odonsu na mesto koje vodi u Segundu.

Iako je rezultat ubedljiv, izabranici Karla Anćelotija nisu tako glatko stigli do pobede.

Real je poveo golom Vinisijusa Žuniora u 21. minutu i to je bilo sve od golova sve do same završnice.

U razmaku od devet minuta gosti su postigli dva autogola i tako poklonili Madriđanima ubedljivu pobedu.

Prvo je Visente Guaita poslao loptu u svoju mrežu u 79. minutu, a isto je učinio i Karlos Domingez u 89.

Konačnih 4:0 supertalentovani Arda Guler. Turčin je u igru ušao u 89. minutu, a samo pet minuta kasnije stigao je do gola.