RASPAD SISTEMA: Barselona nije uspela da pobedi DAVLJENIKA na svom terenu!
Mark Điju i Lamin Jamal u šoku posle novog kiksa Barselone, Foto: Jose Breton/NurPhoto/Shutterstoc / Shutterstock Editorial / Profimedia

primera

Kada ne ide, onda ne ide

Još jednom su uspeli da razbesne svoje navijače.

Barselona je na svom terenu odigrala nerešenim rezultatom 3:3 protiv Granade u okviru 24. kola Primere.

Izabranici Ćavija sada zaostaju deset bodova za vodećim Realom, dok je Granada stigla do 13. boda i nalazi se na pretposlednjem 19. mestu.

Barsa je sjajno otvorila meč i Lamin Jamal je doneo prednost domaćinu. Ipak, gosti do poluvremena stižu do izjednačenja preko Rikarda Sančesa.

Fakundo Pelistri je u 61. šokirao "Monžuik" i doneo prednost Granadi od 2:1. Tri minuta kasnije Robert Levandovski je poravnao na 2:2.

Novi hladan tuš za sve na stadionu usledio je u 66. minutu kada je Ignasi Mikel centaršut Faitua Mausase pretvorio u gol.

Čudesni Jamal je u 81. minutu doneo Barseloni bod i izjednačio na 3:3.