NJEMU STOMAK NE SMETA! Iguain rešetao, Juve na pragu finala, Bufon i dalje nesavladan! (VIDEO)

liga šampiona, 1/2 finale

Sva dešavanje pre, tokom i posle meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"

90. minut - Ogromna šansa za Monako. Šutirao je Kamil Glik, a Bufon magično odbranio! Opet... Ova pobeda uopšte ne bi bila toliko lagana da nije bilo njega na golu...

88. minut - Opasan pokušaj Monaka iz prekida, lep centaršut, ali ništa ni od toga. Falkao je pao, ali ni sam nije tražio penal...

80. minut - Teško da Monako može ovako nešto da napravi. Besciljno kruženje oko odbrane Juvea.

72. minut - Totalna kontrola torinske ekipe. Ovo sada deluje poprilično rutinski.

59. minut - Juventus ima ogromnih 0:2!!! Bakajoko je komplikovao, Dibala mu oteo loptu, dodao je do Alvesa, koji je ponovo asistent. Predivno se snašao Gonzalo Iguain, Bufon će izgleda ipak doći u priliku da ponovo napadne titulu prvaka Evrope.

54. minut - Magična odbrana Danijela Subašića! Probao je Markizio, posle velike greške odbrane Monaka.

52. minut - Ne predaje se Monako. Napada svim silama, ali Juveova granitna odbrana je za sada nepobediva. Posebno Bufon.

47. minut - Velika prilika za Monako! Điđi Bufon brani kao mačka.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.