Znate li onu floskulu "klasična kup utakmica"? Voša i Partizan su je objasnili u praksi! (VIDEO)

Kup Srbije, 1/2 finale!

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 21:09h

79. minut - U međuvremenu su na travi ostali da leže i Leonardo i Tavamba, ali su se obojica brzo pridigli.

68. minut - Problemi za Partizan! Everton je završio na travi, morao je da bude iznet sa terena. Zamenio ga je mlađani Milan Radin.

54. minut - Apsolutno ništa u drugom poluvremenu do sada!

Počelo je drugo poluvreme!

UZBUNA U NOVOM SADU! Kako je sudija odsvirao poluvreme, na Karađorđu je krenula ozbiljna frka! (VIDEO)

POLUVREME!!! Niko nije zaslužio da vodi za sada, Trujić je promašio najbolju šansu prvog dela u 34. minutu...

44. minut - Već treća prilika za Tavambu, opet je bio neprecizan. Ovog puta glavom posle slobodnog udarca .

40. minut - Probao je ponovo Tavamba, ovaj put šutem sa 20-ak metara po zemlji, ali je Rockov ponovo pokazao da je na nivou zadatke ove lepe aprilske večeri!

34. minut - Šta je sada promašio Trujić! Dobio je loptu u prostor, izašao jedan na jedan sa Kljajićem, probao da ga dribla, ali mu je lopta pobegla i od njegove noge se odbila u gol-aut!

27. minut - Probao je Tavamba makazicama posle gužve u kaznenom Voše, ali neprecizno.

25. minut - Vojvodina je za sada ofanzivnija ekipa, ali ne može se reći i konkretnija!

14. minut - Solidan pas prema Đurđeviću u prostor, ali je golman Rockov odlično izleteo i intervenisao glavom na nekih 30 metara od svoje gol linije.

12. minut - Solidan napad za Vošu, šutirao je Trujić, ali je izblokiran!

Leonardo izazvao LAVINU u MAJICI DRUGOG KLUBA! Da li zbog toga ne igra protiv Voše?! (FOTO)

9. minut - Slab sadržaj u prvih desetak minuta!

4. minut - Đuričković je pao posle duela sa Đurićkovićem, koji je ostao na travi i žali se na udarac kopačkom u bradu! Biće sve u redu...

1. minut - Meč je počeo!

18:58 - Sve je spremno za početak! Evo kako izgleda koreografija navijača Vojvodine pred početak ovog meča!

18:37 - Evo i sastava za derbi polufinala Kupa! Veliko iznenađenje u ekipi Partizana!

Vojvodina: Rockov, Lakićević, Planić, Jovančić, Antić, Puškarić, Vukasović, Malbašić, Meleg, Paločević, Trujić.

Partizan: Kljajić, Vulićević, Ostojić, Milenković, El Munir, Everton, Jevtović, Kosović, Đuričković, Đurđević, Tavamba.

BONUS VIDEO: Zvezdaši aplauzom pozdravljaju povređenog Hečera