ŠESTICA ARSENALA, SPEKTAKL BENFIKE I INTERA! Real preokrenuo protiv Napolija u Madridu (FOTO)
Slavlje fudbalera Arsenala, Foto: EPA/ANDY RAIN

LIGA ŠAMPIONA, 5. KOLO

Strahinja Pavlović izašao na poluvremenu u remiju Salcburga bez golova na gostovanju Sosijedadu, dok je Petar Ratkov igru napustio u 62. minutu

Veljko Petrović

Fudbaleri minhenskog Bajerna remizirali su bez golova sa Kopenhagenom u petom kolu A grupe Lige šampiona.

Standings provided by Sofascore

Arsenal je na ubedljiv način u B grupi obezbedio osminu finala pošto je savladao Lens sa 6:0, a videli smo isto toliko različitih strelaca.

Pogađali su Kai Haverc u 13, Gabrijel Žezus u 21, Bukajo Saka u 23, Gabrijel Martineli u 27, Martin Odegard u 45+2. i Žoržinjo u 86. minutu iz penala.

Fudbaleri Real Madrida savladao je Napoli sa 3:2 u C grupi posle preokreta jer je gubio sa 1:0 posle preciznog hica Đovanija Simeonea u devetom minutu.

Preokrenuli su Rodrigo u 11. i Džud Belingem u 22. minutu, ali je poravnao Frenk Angisa u 47, a trijumf su doneli Niko Paz u 84. i Hoselu u 94. minutu.

Radost Džuda Belingema
Radost Džuda Belingemafoto: EPA/JUANJO MARTIN

Union Berlin poveo je u Bragi u 42. minutu preko Robina Gosensa, ali je konačan rezultat postavio Alvaro Đalo u 51. minutu.

U D grupi Real Sosijedad i Salcburg su odigrali bez golova, a Strahinja Pavlović izašao je na poluvremenu, dok je Petar Ratkov izašao u 62. minutu.

Spektakl su priredili Benfika i Inter remijem od 3:3, iako je portugalski velikan vodio u Lisabonu sa 3:0.

Het-trik je zanimljivi upisao nekadašnji fudbaler nero-azura Žoao Mario u petom, 13. i 34. minutu.

Radost Žoaoa Marija
Radost Žoaoa Marijafoto: EPA/ANTONIO COTRIM

Vicešampion Evrope poravnao je preko Marka Arnautovića u 51, Davidea Fratezija u 58. i Aleksisa Sančeza sa penala u 72. minutu.

Zabranjeno preuzimanje dela ili čitavog teksta i/ili foto/videa, bez navođenja i linkovanja izvora i autora, a u skladu sa odredbama WMG uslova korišćenja i propisima Zakona o javnom informisanju i medijima.