ČUKARIČKI PREKINUO SERIJU LOŠIH REZULTATA: Radnički čeka "paklen" raspored!
Pobeda za ekipu sa Banovog brda, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE

Pobeda posle četiri vezana poraza

Fudbaleri Čukaričkog ostvarili su pobedu nakon četiri uzastopna poraza, slavivši na gostovanju u Nišu protiv Radničkog rezultatom 2:0. Ova pobeda vratila je Čukarički u gornju polovinu tabele Superlige.

Sa druge strane, Slavoljub Đorđević, novi trener Radničkog, imao je neuspešan debi na klupi.

Radnički se trenutno nalazi na 14. poziciji u superligaškom poretku, sa samo tri pobede tokom sezone.

Ispred njih su izazovni mečevi, jer u naredna tri kola igraju protiv TSC-a i Crvene zvezde u gostima, te Partizana.

Čukarički je sada napravio prvi korak ka prevazilaženju nedavnih problema, dok Radničkom predstoje teški dani pod vođstvom Đorđevića. Utakmica je obeležena golovima Đorđa Ivanovića u 48. minutu i Stefana Kovača u 77. minutu.