TSC PETARDIRAN U FRAJBURGU! Katastrofa vicešampiona Srbije, bundesligaš bez milosti (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Frajburga, Foto: EPA/RONALD WITTEK

LIGA EVROPE, 4. KOLO

Bačkotopolčani kao "bosi po trnju" u Nemačkoj

Objavljeno: 22:59h
Veljko Petrović

Fudbaleri TSC-a odigrali su najgoru evropsku utakmicu ove sezone i prvi put nisu dali gol u četvrtom kolu Lige Evrope u A grupi.

Frajburg je vrlo lako savladao goste iz Bačke Topole sa 5:0, a imao je prednost na poluvremenu preko Merlina Rela u 24. minutu.

Maksimilijan Egeštajn, asistent kod prvog slavlja pogodio je u 56. minutu posle asistencije Vinćenca Girfa.

Mateja Đorđević pogrešio je u 69. minutu i to je iskoristio Noa Vajshaupt.

Na meču bundesligaša i vicešampiona Srbije Čukvubuike Adamu u 80. minutu posle druge asistencije Egeštajna povisio je na 4:0.

Konačan rezultat od 5:0 postavio je Ritsu Doan u drugom minutu nadoknade drugog poluvremena.

U istoj grupi Vest Hem pobedio je Olimpijakos sa minimalnih 1:0 pogotkom Lukasa Pakete u 73. minutu.