OČAJNI JOVIĆ NA STUBU SRAMA: Muči se da stoji na nogama, NAJGORI je igrač Milana!
Luka Jović, Foto: EPhotopress / Shutterstock Editorial / Profimedia

žestoki udari

Sam je kriv za sve što mu se dešava

Objavljeno: 18:28h

Fudbaleri Milana šokirali su svoje navijače porazom od Udinezea na San Siru rezultatom 1:0.

Trener Rosonera Stefano Pioli je pod sve većim udarom javnosti, ali i sopstvenih pristalica.

Ipak, na subotnjem meču protiv Udinezea, sve je zasenila još jedna užasna partija Luke Jovića.

Luka Jović
Luka Jovićfoto: Franco Romano / Alamy / Alamy / Profimedia

Srpski napadač je po drugi put ove sezone dobio šansu da se na terenu nađe od prvog minuta, ali to nimalo nije iskoristio, pa je zamenjen već posle prvih 45 minuta.

Čuvena "Gazeta delo Sport" ponizila je bivšeg fudbalera Crvene zvezde ocenom posle meča protiv Udinezea.

Ona ga je na skali od 5-10 ocenila sa četvorkom i okarakterisala ga nedostojnim Milanovog dresa.