Zvezda demonstrirala silu nad Mačvom, Brodarac preokretom sačuvao prvo mesto! (FOTO)

omladinska liga srbije

Bitka za Ligu šampiona se nastavlja!
Objavljeno: 14:38h

Najtalentovaniji napadač u Zvezdinoj omladinskoj školi dobio je šansu umesto Stanojevai pokazao koliko je željan igre posle pauze. Povremeno je demonstrirao da se vraća u prepoznatljivu formu, pošto je dva gola Šapčanima spakovao za pet minuta. Imao je i sjajan pokušaj makazicima, zatim ga je i prečka posle udarca glavom odvojila od het-trika. U strelce se upisao i Aleksa Terzić.

Međutim, i pored Zvezdine demonstracije sile Brodarac je sačuvao kapitalnu prednost od tri boda.

Ekipa sa Starog Sajmišta gubila je na poluvremenu u Jagodini, ali je u nastavku totalnom ofanzivom skršila otpor Ćurana. Dva gola je postigao Dražić, a mrežu domaćeg sastava još su pogađali Lazar Kojić i Pešić - 2:4.

U narednom 26. kolu Brodarac na svom terenu igra protiv Radničkog iz Niša, dok crveno-beli gostuju OFK Beogradu.