VOJVODINA SA DVA GOLA U NADOKNADI SRUŠILA JAVOR: Novi Pazar pao u Lučanima, crveni karton ih skupo koštao
Fudbaleri Vojvodine, Foto: Starsport©

8. kolo superlige

Veliki preokret Novosađana

Objavljeno: 21:30h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su kao domaćini Javor sa 2:1, u utakmici osmog kola Superlige Srbije.

Poveo je Javor pogotkom Ibrahima Tanka u 30. minutu, da bi preokret i pobedu Vojvodini doneli Stefan Vukić golom u četvrtom i Asmir Kajević pogotkom iz penala u devetom minutu sudijske nadoknade vremena.

Vojvodina je na osmom mestu na tabeli sa 11 bodova, a Javor je na 12. poziciji sa osam poena.

U sledećem kolu, Javor će dočekati IMT, dok će Vojvodina gostovati Voždovcu.

Mladost iz Lučana je na svom terenu pobedila Novi Pazar sa 2:0.

Golove za Mladost postigao je Patrik Frajdej u 14. i 39. minutu.

Novi Pazar je od 23. minuta igrao sa igračem manje, pošto je posle drugog žutog kartona Adetundži Adešina dobio i crveni karton.

Mladost je na četvrtom mestu na tabeli sa 14 bodova, a Novi Pazar je na 10. poziciji sa 10 bodova.

U narednom kolu, Mladost će gostovati Čukaričkom, dok će Novi Pazar dočekati Spartak iz Subotice.

00:48

FUDBAL I KRIMINAL SU NEZAOBILAZNI PARTNERI! Stručnjaci obelodanili zloupotrebu FUNKCIJA u fudbalu: Dolazi do začaranog kruga!